Думка

Білоруський співак Макс Корж: “Пацани. Ви перемогли. Гальмуйте сьогодні… Далі тільки тpупи”

Білоруський співак Макс Корж закликав зупинити протести в Білорусі проти президента Олександра Лукашенка.

Про це він написав у Instagram.

«Пацани. Ви перемогли. Гальмуйте сьогодні. Ви показали, що можете дати відсіч. Навели руху на весь світ. Відосів вистачить на місяць вперед», — написав він.

За словами співака, прямі зіткнення «не працюватимуть в плюс».

«Ту „перемогу з дня на день“ про яку вам пишуть у телезі на даний момент одержати просто нереально. Я це бачу на власні очі перебуваючи в Мінську. Далі тільки трупи», — написав він.

Артист заявив, що «силовики таким чином на сторону людей не переходять».

«Зараз в їхніх очах ви як раз ті, проти яких їх натаскували роками. Вимагайте від своїх лідерів інших рішень. Бережіть себе, не ризикуйте бездумно», — написав він.

Рекомендуємо до перегляду: Тихановська відеозвернення

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close