Світ

Відео. Лукашенко про протестувальників: “Жах! Обкурені, п’яних багато, з наркотиками. Розумієте, їм потрібна жертва!”

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що серед затриманих в ході протестів білорусів було багато обкурених, п’яних молодиків. Про це він повідомив на зустрічі з головою виконкому СНД Сергієм Лебедєвим в ефірі «Білорусь 1».

«Ми затримали організаторів, які ховалися, близько трьох тисяч. З них майже половина в Мінську. Обкурених, п’яних багато, з наркотиками. Жах », – поділився глава держави.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button