Політика

Лукашенко: Ви самі втратили Крим. Я став би воювати – нехай там полягли б тисячі, але землю ми б не віддали

Олександр Лукашенко заявив в інтерв’ю Дмитру Гордону, що Україна сама втратила Кримський півострів. За словами президента Білорусі, він в такому випадку став би воювати – так, там могли загинути тисячі людей, але країна не втратила б частину своєї території.

Лукашенко підкреслив, що якщо говорити про Крим, то потрібно визнати – Україна просто безглуздо, безладно поставилася до своєї землі. Також білоруський лідер не вірить, що українцям на той момент не було чим воювати. Відповідаючи на відповідну ремарку Гордона, він сам запитав – невже не було пістолетів і автоматів? Або, може, на території півострова не було артилерії?

Разом з тим Лукашенко додав, що стріляти – це вже найостанніша справа. Він запевнив, що ніколи не відкрив би вогонь першим, оскільки це стане просто подарунком для ворога. Проте, якщо всі варіанти вже будуть вичерпані, потрібно обов’язково давати збройну відсіч. Говорячи про те, хто ж в результаті винен у втраті Криму, Лукашенко не став називати конкретних прізвищ. За його словами, вина лежить на всьому тодішньому українському керівництві.

Рекомендуємо до перегляду: Лукашенко проголосував

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close