Суспільство

Гео Лерос: “Зеленському і Ермаку потрібно зберегти «режим тиші» до голосування на місцевих виборах”

Зеленському і Ермаку потрібно зберегти «режим тиші» до голосування на місцевих виборах, щоб цим перекрити повністю півтора роки.

Тепер питання якою ціною.

І ми говоримо не про вартість польоту ермака на президентському літаку.

Про те, що віддавши Росії терористів в Мінську, які вбивали людей в Україні, Ермак «заслужив» вчорашню зустріч в Берліні, довівши вірність ворогу.

А тепер щоб попіаритись на тиші, ці зрадники пообіцяли, що Верховна Рада проголосує постанову про вибори на окупованому Донбасі під дулами автоматів.

Цитую Козака, слова якого не спростували в офісі президента, навіть частково підтвердили:
«Вы знаете, что камнем преткновения является количество голосов в парламенте Украины – чтобы отойти от минских соглашений. Договорились, что в ближайшее время в Верховной Раде будет рассмотрено постановление, которое корректирует то постановление, которое было принято 15 июля»

Що ж, ми чекатимемо вас в раді, а люди скоро зрадникам України можуть влаштувати на вулиці народний суд.
За матеріалами зі сторінки Гео Лероса

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .
Пряма мова –
Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button