Блоги

Блогерка: Зеленський знайшов свого Церетелі. Наша і єврейська громадськість у шоці

Допис Олени Підгірної. Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено.

“Российский режиссёр, друг Зеленского и тот, кто снимал “ДАУ”, сделал инсталяцию в Бабьем Яру ко дню Холокоста. Это временные скульптуры, позже их обещают заменить на постоянные, из бетона.

Я так понимаю, что величайший лидер современности нашёл своего Церетели.
ПыСы. Сказать, что общественность, наша и еврейская, в ахуе – ничего не сказать.” – пише блогерка.

Рекомендуємо до перегляду: До мурашок по шкірі

 

 За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button