CIVID-19

Швеція, яка не ввела суворий карантин, випередила всі країни за показником смертності від Сovid-19

Упродовж тижня, з 13 по 19 травня,  Швеція випередила всі інші країни Європи за кількістю нових смертей через коронавірус. Про це свідчать дані, опубліковані на сайті Our World in Data.

За цей період середній показник кількості смертей на мільйон населення у Швеції досяг 6,25. Для порівняння, у Великобританії він становить 5,7, в Іспанії – 2,6, в Італії – 2,9, а у Франції – 3,4.

За даними інституту Джонса Хопкінса, в Швеції зафіксовано 30,7 тисяч випадків інфікування коронавірусом нового типу.  З них майже 4 тисячі пацієнтів померли (3,7)  і майже 5 тисяч (4,9) видужали.

Нагадаємо, Швеція відмовилася від жорстких карантинних заходів через коронавірс для запобігання падіння економіки, проте країну це не врятувало. Як прогнозує головний економіст Handelsbanken Христина Німан, Швеція ймовірно постраждає від економічних наслідків коронавіруса не менше інших європейських країн.

Станом на ранок середи, 20 травня, загальна кількість померлих від інфекції, викликаної новим коронавірусом SARS-CoV-2, у світі складає 323 285 осіб. Країнами з найбільшим поширенням коронавірусу залишаються США (1 528 568), Росія (299 941), Бразилія (271 885), Велика Британія (250 138), Іспанія (232 037), Італія (226 699), Франція (180 933), Німеччина (177 778) і Туреччина (151 615).

За матеріалами ГЛАВКОМУ

Пропонуємо подивитись відео і бережіть себе та оточуючих!

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close