CIVID-19

На чартері з українськими заробітчанами виявили хворого на коронавірус, – ЗМІ

На одному з авіарейсів, який доправляв українських заробітчан за кордон, було виявлено хворого на коронавірус
Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на джерела..
“Згадайте, як багато говорили про авіарейси із заробітчанами з України. Публічно повідомлялося про три виконаних рейси. Одна з причин того, що зараз цих розмов поменшало – те, що на одному з рейсів… тестування виявило коронавірусного хворого, підтвердили ЄвроПравді три незалежних один від одного джерела”, – йдеться у статті.
Через це всі пасажири, що мали бути зайняті на сільгоспроботах, з аеропорту попрямували на ізоляцію.
Протягом останнього часу були організовані рейси до Фінляндії, Австрії та Великої Британії, та Польщі. З цих держав обов’язкове тестування по прильоту проводить лише Австрія, повідомляє видання.
Також видання пише про ризики у зв’язку з недовірою у Європі до української статистики щодо коронавірусу.
“ЄС просто не вірить у ті дані, які надає українська влада. Це не здогадки – “Європейська правда” чула від дипломатів про дискусії, які точаться на нарадах європейських послів – і вони сходяться на впевненості в тому, що Україна просто не знає про реальний рівень захворюваності. А останні події, як-то ознаки підтасовки статистики українською владою, хаотичне запровадження та зняття карантину – додають сумніву”, – сказано у матеріалі.

За матеріалами ЕСПРЕСО

Рекомендуємо вам подивитись відео:

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close