Фінанси

Глава Мінфіну Сергій Марченко розповів про вигоду більш високого курсу долара до гривні

Через занадто низький курс долара митниця недоотримує платежі

Для Міністерства фінансів бажаний більш високий курс долара до гривні. Від курсу залежать доходи державного бюджету.

Про це в коментарі журналістам сказав міністр фінансів Сергій Марченко, передає РБК.

“Те, що стабільність курсу є позитивною ситуацією, тут важко сперечатися. Єдине питання, нам, як бюджету, бажано, щоб цей курс був трошки вищий. Очікування у нас у бюджеті були закладені”, – сказав він.

Водночас він зазначив, що “це не проблема, це не критична ситуація”. За його словами, недобори на митниці Мінфін перекриває економією з обслуговування державного боргу.

Згідно з прогнозом Кабміну, в поточному році в Україні курс долара повинен скласти тридцять гривень за 1 «зелений». Саме на підставі цього курсу були розраховані доходи державного бюджету, в тому числі, від акцизів і митниці.

Рекомендуємо до перегляду: ГОНЧАРЕНКО В РАДЕ ОБРАТИЛСЯ НАПРЯМУЮ К ЗЕЛЕНСКОМУ.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close