Блоги

Блогерка: “Спробую спокійно і без емоцій… Якого дідька ти, Сергій Сивохо, лізеш туди, де ти взагалі нічого не знаєш і не розумієш?”

Спробую спокійно і без емоцій . Маю купу дзвінків від волонтерів , від ветеранів АТО . Дуже б хотілось знати , яка була мотивація у президента Володимир Зеленський , коли він підписував наказ про призначення С. Сивохо на посаду радника РНБО з питань рєентеграції та відновлення Донбасу ? Може ми чогось не знаємо з його біографії ?Може він п’ять років свого життя присвятив поверненню Донбаса в Україну ? Може він проводив міжнародні зустрічі з послами , депутатами , конгресменами інших країн ? Може він залишив свій бізнес та присвятив останні п’ять років допомозі в прифронтових селах дітям , мешканцям ? Ні ? Не чули ?
Тоді ж якого дідька ти Сергей Сивохо лізеш туди , де ти взагалі нічого не знаєш і не розумієш ?

ФУНКЦІЇ РНБОУ :
“Координація та здійснення контролю за діяльністю органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони в умовах воєнного або надзвичайного стану та при кризових ситуацій , що загрожують національній безпеці України” .Який в тебе досвід в цьому питанні , крім суддівства в “Лиге смеха ” ? Що ти будеш радити президенту ? Це вже не жарт . Цим призначенням я вважаю зробили “плевок ” усім військовим , правоохоронним органам , ветеранам АТО , військовим волонтерам . Усім тим , хто розуміє , що таке НАЦІОНАЛЬНА БЕЗПЕКА УКРАЇНИ І ЯКОЮ ЦІНОЮ ВОНА ДОБУВАЄТЬСЯ ! Це вже нижче , ніж дно .

Маша Украинская

Рекомендуємо до перегляду: Корінець про номер Кварталу

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close