Блоги

“Роздача посад клоунам повинна припинитися!” Журналіст відреагував на призначення Сергія Сивохо радником секретря РНБО

Новина про призначення Сергія Сивохо радником секретаря РНБО з питань відновлення і реінтеграції Донбасу добре вписалася в кадрову політику нової влади. Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст В’ячеслав Чечіло. Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“Назначение Сергея Сивохо советником секретаря СНБО по вопросам реинтеграции и восстановления Донбасса очень хорошо вписывается в кадровую политику нынешней власти. Но при этом говорит о том, что раздачу постов активистам и клоунам пора прекращать. Потому что если раньше такие назначения вызывали в худшем случае кривую ухмылку, то теперь народ откровенно злится.
Власть незаметно перешла еще один Рубикон – ее разочарованные сторонники больше не считают нужным закрывать глаза на те вещи, на которые они их закрывали все последние месяцы. И это тревожный для власти звоночек. Потому что у Зеленского, по большому счету, и нет никаких сторонников, а есть только попутчики. Которые уйдут так же быстро, как и пришли.” – пише журналіст.

Рекомендуємо до перегляду: Корінець про номер Кварталу

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close