Блоги

Відео. “Якось наші люди не кидалися з відрами, а якщо і кидалися, то максимум з гасом – підлити ще.” Пальчевський висловився щодо “Кварталу 95” та Гонтаревої

Андрій Пальчевський, український журналіст, висловив свою думку щодо скандалу з «95 кварталом», які висміяли підпал будинку Гонтеревої.

Так, Пальчевський записав відео, яке розмістив на своїй особистій сторінці в «Фейсбук», в якому повідомив, що пожежа в Гонтаревої зачепив серця і душі, а також обпік чимось іншим бюрократам.

«Якось наші люди не впадали з відрами, а якщо і кидалися з відрами, то максимум з гасом – підлити ще. І так стало шкода бідну Гонтареву, яка застрахувала, до речі, будинок від пожежі. І, чомусь з шести охоронців, що там були, залишила тільки одного, і то в 4 ранку пішов за кефіром. А коли ж п’ють кефір охоронці, як не в 4 ранку », – зазначив Пальчевський. 

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close