Думка

Вакарчук про візит Президента Зеленського у Золоте: “Гнів не знає слова «Ви». Гнів завжди на «ти». Пам’ятаймо про це!”

Лідер партії “Голос”, нардеп Святослав Вакарчук відреагував на поїздку Зеленського у Золоте.

“В 2014 році добровольці допомогли врятувати Україну. В час є, коли наша армія перебувала в дуже складному стані, саме ті, кого ми називаємо АТОшниками – люди різних професій, різного походження, російсько- і україномовні стояли в чергах до військоматів. Деякі з них створили добробати. Добробати часто були єдиною опорою України на важливих ділянках фронту. Сьогодні, головне слово, яке потрібно сказати нашим добровольцям: «Дякуємо!» А будь-які слова, сказані зневажливо, особливо офіційними особами – не призведуть до миру. А призведуть до гніву. А гнів не знає слова «Ви». Гнів завжди на «ти». Пам’ятаймо про це!” – пише Вакарчук у своєму Фейсбуці.

Рекомендуємо до перегляду: Після хамської розмови з нами вранці і поширеного відео у соцмережах Зеленський віддав особистий наказ викинути нас із Золотого.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close