Блоги

Ветеран АТО: “Нарешті сталася подія за яку я можу похвалити ЗЕкоманду!”

Допис ветерана АТО Дмитра Вовнянка. Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

ХАЛЯВЩИКІВ ЗНОВУ ОБДУРИЛИ

Нарешті сталася подія за яку я можу похвалити ЗЕкоманду. Уряд Гончарука відмінив постанову прем’єра Гройсмана N560 від 29 червня 2019 р. «Про граничні тарифи на опалення і водопостачання». Уряд Гончарука прилюдно і офіційно визнав – казка закінчилася. Коні перетворилися на щурів, карета – на гарбуз, а Попелюшка – на служницю-бридулю.

Халяви – не буде. Про тарифи Зеленський таки жартував. Не даремно про зменшення тарифів на комуналку (а цього на момент президентських виборів бажало 40% населення) в передвиборчій програмі Зеленського – ані мур-мур.Власне – уряд Гончарука зробив правильно. Стається те про що порохоботи криком кричали напередодні виборів, зменшити тарифи на комуналку – не можна. Єдиний шлях зменшення тарифів на комуналку це влягтися під Москву і покірно віддатися на її волю і бажання. Тарифи на комуналку як у Європі (а ми і зараз їх не платимо) це ціна за Незалежність. І ще – це стимул для розвитку газових родовищ та альтернативних джерел енергії. Що й відбувалося протягом 5 років.

Казка закінчилася – на заміну їй прийшла сувора реальність. Тарифи на комуналку не зменшилися – вони зросли. З пільгами на комуналку уже під маркою «монетизації» почався мухльож – ветерани про це уже криком кричать. Разом з пільгами, пішов мухльож із субсидіями, під виглядом перевірок – а скільки обурення викликав сам факт впровадження субсидій? Все це – нові обличчя. Всім цим наш народ, що бажав казкаря, муситиме ласувати до кінця опалювального сезону. І наступні роки.

Казок не буває. Бувають ефективні і неефективні керівники. Економікою треба УМІТИ керувати. Той хто горлає «вас дурять» як раз і мріє вас обдурити, а винні в тому ви, бо замість запитати «які ваші докази?» ви зразу ж вирите нахабній брехні. Тож опинившись в дурниках – не дивуйтеся.

І так. Ще одна сувора реальність полягає в тому, що українці НЕ здатні економічно утримувати власну країну. Рок за роком ми позичаємо-позичаємо-позичаємо… Так борги ми віддаємо – президенти, які забезпечують повернення боргів (Ющенко, Порошенко) для українців стають ворогами N1. Жадаючи отримувати всі переваги від Незалежності, українці категорично не хочуть нести зобов’язання і жертвувати. Саме через це раз за разом вони стають ошукані і пошиті в дурники. Щоразу, як вірять веселим хлопцям і дівчатам, які обіцяють їм неміряні обсяги халяви. Інакше – не буває.

Постанова яку щойно відмінив уряд Гончарука – доказ. І так, не вийде прив’язати до тої постанови п’ятого президента Порошенка, на 29 червня 2019 р. Петро Порошенко не був президентом ані де-юре, ані де-факто. Постанову прийняв прем’єр Гройсман, аби попіаритися перед виборами до Верховної ради, але пофіт з неї отримала партія «Слуга народу» Зеленського.

Можна було б порадіти з того, що народ здобуває важкий, але вкрай необхідний урок. Але… Халявщика вухо до навчання глухо. Рейтинг Зеленського зменшується, натомість рейтинг Петра Порошенка не росте. Ростуть рейтинги Бойка та Тимошенко. Народ-халявщик думає не про те що не так зробив він. Він продовжує шукати нового казкаря на заміну казкареві «несправжньому». Здається – саме так народ-халявщик свого часу знайшов врешті решт казкарів в образі московських царів та більшовиків.

Гірко усвідомлювати, що за сотні років не змінилося нічогісінько.

Рекомендуємо до перегляду: Позорна смс переписка на суді героя ДАП

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Back to top button
Close
Close