Блоги

Журналіст: Зеленський дав чіткий наказ забрати кораблі, і подати це як перемогу, проте тепер над президентом всі сміються

Журналіст Олександр Міхельсон зазначив на своїй сторінці в «Фейсбук», що Володимир Зеленський дав чіткий наказ – забрати повертаються Росією українські кораблі, і подати це як перемогу. Разом з тим політичний оглядач вважає, що главі держави в даному випадку ніхто не підказав звернути увагу на деякі нюанси, хоча піратське розграбування суден росіянами спрогнозувати було нескладно.

Правда, довести це зараз вже досить складно. Адже ніякого акту прийому-передачі не було – по всій видимості, як раз через згаданий вище наказ Верховного головнокомандувача. У підсумку ж вийшло так, що з перемогою, як кажуть, не склалося.

Навпаки – в Україні вже відкрито сміються над Зеленським, який так хоче, щоб відбулася зустріч у нормандському форматі, що в черговий раз лоханувся – тепер з прийомом розграбованих Росією кораблів. Більш того – президент навіть словом не обмовився про ганебне для України формулювання – «передача на відповідальне зберігання». Зеленський запевняє, що Росія передала кораблі без будь-яких додаткових умов.

Рекомендуємо до перегляду: Ми перемогли! Росія за все заплатить! Міжнародний суд ООН виніс рішення на користь України

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Back to top button
Close
Close