Думка

“Що можна було зробити краще?” Тимофій Милованов заступився за Зеленського через його новорічне звернення

Глава Міністерства економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов підтримав главу держави Володимира Зеленського та його гучне новорічне звернення.

“Як правильно оцінювати виступ президента України?

Досить часто наші оцінки є суб’єктивними та упередженими. Якщо нам подобається людина, то ми бачимо в тому, що вона робить сильне і добре. І не помічаємо слабке і погане. І навпаки, якщо нам людина байдужа або не подобається, то ми бачимо більше негативу і не помічаємо щось хороше.

Для того, щоб оцінювати виступи, тексти, інтерв`ю більш об’єктивно існує такий підхід.

Потрібно письмово відповісти на чотири питання. 1. Що було в промові? (Тут просто максимально стисло, по суті, але одночасно максимально повно описують що відбулось. Це робиться для того, щоб нагадати собі всі важливі аспекти промови і не дати емоціям засліпити себе і забути щось важливе.)2. Що сподобалось в промові? Що було найсильніше і чому?3. Що не сподобалось? Що можна було зробити краще? (Зверніть увагу на конструктивність критики в цьому питанні. Таке питання зменшує конфлікт і залишає можливість для покращення через конкретні дії. Наприклад, в промові Президент України сказав «какая разница». А як можна було сказати краще, щоб передати основну ідею об`єднання і при цьому не образити важливі ідеї і переконання людей?)4. Висновок. Ваша оцінка в цілому. Рекомендація, що робити.Цікаво порівняти як ваша оцінка промови Президента зміниться, якщо ви використаєте цей підхід.Найбільш корисним для мене цей підхід виявляється під час інтерв`ю та оцінки науковий статей, які я реферує. Коли я його не використовую – я просто пишу «сподобалось чи ні» і пару деталей. А з цим підхідом у мене нотатки стають більше детальними і, сподіваюсь, більш об’єктивними.Я би хотів побажати всім в Новому Році більше добра, об’єктивності, та конструктиву.” – написав Милованов у своєму Фейсбук.
 

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Back to top button
Close
Close