Політика

Ще одне «нове» обличчя. Василь Цушко, заступник голови Соцпартії претендує на високу посаду в Уряді

Василь Цушко претендує на посаду заступника міністра фінансів, про що свідчить його декларація про доходи за минулий рік.

Зарплату за минулий рік він вказав 8178 гривень у ТОВ “Українська сировина” ЛТД.

*

Я считаю, идеальный выбор. Я не знаю, кто такой Цушко. Но вот именно человек, за прошлый год заработавший 8000 гривень, нам нужен в роли замминистра финансов. Именно минфин должен быть его новым местом работы. Не министерство культуры, не министерство здравоохранения, и не сторожем при гаражах. Только и именно заместителем министера финансов может работать человек, за год заработавший 8 тысяч гривень. И только человек, зарабатывающий 8 тысяч в год, может быть замминистра финансов.

А если найдём какого-нибудь бомжа, который заработал за год 4 тысячи и смог на них прожить — сразу сделаем министром финансов.

Если найдём такого, что за год заработал 2 тысячи — сделаем его нашим царём чи султаном, я хз.

Бо достали эти коболевы со смелянскими со своими миллионными зарплатами. Очень далеки они от народа.

Не говоря уже о том, что они сделали для простых людей В ПОСЛЕДНЕЕ ВРЕМЯ?

Vladimir Zavgorodny

Рекомендуємо до перегляду: “Це Ви винні!” Гoнчapeнкo пiд вигуки “Гaньбa!” жорстко “poзнic” Зeлeнcькoгo у Вepxoвнiй Рaдi.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close