Думка

Журналіст: Володимире Олександровичу, пропоную кандидатів на голову української делегації в ТКГ у Мінську після Кучми (81 рік)

Українську делегацію в Тристоронній контактній групі по Донбасу може очолити перший президент України Леонід Кравчук.

Про це заявив на брифінгу в київському “Охматдиті” глава держави Володимир Зеленський.

“У нас є декілька претендентів. Один із них – наш віцепрем’єр Резніков. Скажу чесно, ми також говоримо з першим претендентом України Леонідом Кравчуком. І є ще кілька кандидатур. Буде керівник і люди, які разом із керівником ТКГ. Вони всі повинні бути командою. Найближчими днями з’явиться офіційне підтвердження тієї чи іншої людини. В будь-якому випадку ці люди,про яких я сказав, вони все одно будуть у цій групі. Чи радниками, чи керівниками напрямків, чи загалом керівником групи”, – поділився президент.

Журналіст Назар Приходько зробив пропозицію президенту Зеленському, яку опублікував у Фейсбук:

“В світлі новини про те, що Кравчук (86 років) може очолити Українську делеґацію в ТКГ у Мінську після Кучми (81 рік), пропоную кандидатів після Кравчука:

1. Єфім Звягільскій (87 років)
2. Вітольд Фокін (87 років, буде цьогоріч 88)
3. Ігор Юхновський (94 роки, буде цьогоріч 95) – його навряд призначать, бо він закликав Зеленського не боятись воювати
4. Борис Патон (101 рік, буде цьогоріч 102).

Як на мене, Патон – найкраща кандидатура, БО! Він, на відміну від всіх інших кандидатів народився не в СССР чи на окупованій поляками території, як Юхновський, а в Українській Державі Гетьмана Скоропадського, в рік заснування Академії Наук України (1918), яку і очолив у 1962-му і очолює досі формально, бо виборів нового Президента НАНУ ще не було.

То ж, Володимир Олександрович, думай-те!” – пише Приходько.

Рекомендуємо до перегляду: Виступ батька сержанта Журавля

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close