Думка

Роман Шрайк: “Білорусь. Три головні новини на ранок: Білоруси вирішили не відтягувати неминуче…”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Беларусь. Три главные новости на утро:

Беларусы решили не оттягивать неминуемое.
Во вторую ночь протеста продолжились столкновения, причем куда более жесткие, чем в первую. Резиновые пули, светошумовые гранаты, коктейли Молотова, баррикады, задержания. На стороне Лукашенко появились непонятные “зеленые человечки”. Много раненых, есть как минимум один погибший.

Победительница выборов Светлана Тихановская уехала в Литву.
Тут нечего ее зафукивать, много раз писал, что она просто случайный человек, а не лидер оппозиции. Протесты пока обходятся без формальных лидеров, координацию на себя взяли админы крупных телеграм-каналов.

На сегодня объявлена общенациональная забастовка. Требования:
• Признание Светланы Тихановской новым президентом Республики Беларусь
• Освобождение всех политических заключённых
• Проведение новых честных выборов

Пока все еще сложно сказать, когда и как все это закончится. Но беларуский народ удивляет. Упоротые автократы никак не могут понять, что чем жестче закручиваешь гайки, тем сильнее потом срывает резьбу.” – пише на своїй сторінці у Фейсбук відомий український журналіст, блогер Роман Шрайк.

Рекомендуємо до перегляду: Мінськ. Машину скерували у натовп силовиків

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close