Політика

Відео. На з’їзді партії “Голос” телеведучий і шоумен Сергій Притула зробив гучну заяву

Телеведучий і шоумен Сергій Притула заявив, що він зі своєю командою буде брати участь у виборах мера Києва. Про це він повідомив на з’їзді партії «Голос», на якому оголосили кандидатів в градоначальники.

«Я балотуюся на посаду міського голови Києва. Коли я стану мером, через рік мені не набридне, і я не складу мандат », – сказав Притула.

При цьому шоумен заявив, що Київ – це його будинок.

«І для мене важливе відчуття спокою і безпеки в моєму домі. Мені не байдужі чиста вулиця, чистий під’їзд або чисте повітря. Мені не байдуже, з яким настроєм мої діти з ранку йдуть в школу або в садок, і з яким повертаються назад. Мені не все одно, що не сиплеться чи в лікарні на голову штукатурка з даху … », – зазначив кандидат в мери.

Також він зазначив, що для нього честь бути сьогодні серед людей, які беруть на себе відповідальність і йдуть на ці вибори.

«І я йду разом з вами. Відчуваючи ваше плече, вашу підтримку », – заявив Притула. Він додав, що балотується «з великим задоволенням» і має намір «робити історію успішного Києва».

«Ви знаєте мене, як успішного телеведучого, як військового волонтера, якому люди довірили десятки мільйонів гривень для допомоги українській армії. Ви знаєте мене, як людину, якій не все одно, що відбувається в країні. Як людину, у якого завжди була своя позиція, і я ніколи не боявся озвучувати її », – сказав шоумен.

Притула зазначив, що хоче, щоб українці дізналися про нього і з іншого боку – як людини, якій не байдуже те, що робиться в Києві.

«А мені не байдуже, бо я тут живу. І я не просто тут живу, а створив тут сім’ю, виховую дітей, працюю, плачу податки », – заявив він.

Лідер «Голосу» Кіра Рудик повідомила, що партія йде на місцеві вибори: зараз у неї є 15 кандидатів в мери і 107 команд. Вони будуть боротися за те, щоб до влади «прийшли чесні люди», зазначила Рудик.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close