Блоги

Українець: “Ми залишили Запоріжжя. Ми переїхали. Схоже назавжди… Куди? .. На Галичину… Чому? О-о-о, тут цілий комплекс причин…”

Відомий український блогер Олексій Голобуцький у своєму блозі на Фейсбук поділився цікавою історією переїзду українця із Запоріжжя на Галичину:

“Сьогодні батько родини з Запоріжжя поділився з друзями: вони завершили переїзд із Запоріжжя десь вглиб Галичини. Зокрема і тому, що Запоріжжя – надто близько до кордону. А також тому, що реально відчувають загрозу “ЗНР”.
Як гадаєте, це можна вважати позначенням нової тенденції – внутрішньої еміграції подалі від “лінії дотику Сивохо” в очікуванні наслідків подальшого відведення військ і “пошуку компромісів” з Кремлем?

Прізвище я замилив – бо людина явно не бажала надавати переїзду родини надто великого розголосу. ” – пише блогер.

Рекомендуємо до перегляду: Позорна смс переписка на суді героя ДАП.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Back to top button
Close
Close