Блоги

Ірина Геращенко: “В надрах слуг є учасниці ДTП, що нaсмeрть збuли людину, гвaлтiвники, збoченці, ловеласи і любителі полунички…, але…”

Допис нардепки Ірини Геращенко. Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“В надрах слуг є учасниці ДTП, що нaсмeрть збuли людину, гвaлтiвники, збoченці, ловеласи і любителі полунички , прохіндєі, рєшали, що зловживають статусом нардепа і тиснуть на правоохоронні органи, кнопкодави, лобісти, які , вірогідно, отримують неправомірну вигоду, антимайданівці – друзі тітушок, можливо причетні до викрадення людей, люди без жодного політичного і професійного досвіду, святі в своєму неофітстві, піонерки, які в розпал Майдану вчилися в Москві і вважають тепер себе знавцями широкой русской души, що має допомогти в міжнародній діяльності, люди без освіти, без принципів, без моралі, без ідеологііі, без поглядів, люди з кримінального світу , офшорники, уклоністи від армії і тд. За 3 місяці роботи ВР вони примудрилися обвалити рейтинг повної довіри до парламенту до 6% ( президент влітку розпустив парламент під крики про низьку довіру на рівні 5%) , неповна довіра поки що трохи вища. Ці люди щотижня приймають графоманські закони, займаються профанацією в ВР, погрожують силовим структурам і одне одному, втручаються в діяльність інших органів влади, що має ознаки перевищення службових обов’язків і узурпації влади, в переписці зізнаються в скоєнні кримінальних злочинів чи причетності до них, лазять по російських телепомийках і зізнаються в любові бoйовикам, роблять заяви на межі державної зради. Але кримінальну справу за пасквіль слуги – колишньго члена «Українського вибору» , який прославився цим і участю в поліграфному скандалі( яка чудова політична біографія), відкрили саме на Софію Федину. Своїм все. Ворогам – переслідування. Кінець епохи Гідності.
Р. S. Я, до речі, говорила після того експресивного ролика з Софією і не поділяю певних висловлювань. Але поки що в Україні є свобода слова і свобода висловлювань , можна поділяти і не поділяти певні погляди і заяви , говорити про це, дискутувати, підтримувати і засуджувати. Але точно не судити.
РР. SS. І ці люди влаштовували мені обструкцію за « зелених чоловічків»…. а тоді ж навіть ще не знала їх біографій і подвигів, так, лише відчувала , що то за зелена субмарина і субстанція
РРРSSS. В недрах слуг є і притомні люди, заради справедливості. Деяких депутатів і депутаток відкрила для себе, й маю зазначити їх патріотизм і професійність в своїх сферах, вони переживають, працюють , думають! і ім буває соромно.” – пише Геращенко.

Рекомендуємо до перегляду: Виступ Сенцова

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Back to top button
Close
Close