Блоги

Тарас Березовець: “Нарешті знайдена причина обвального падіння рейтингу Зеленського”

Ольга Василевська-Смаглюк, народний депутат «Слуги народу», екс-журналіст «1 + 1», яка добре прославилася, як одна з тих, хто робив відмінні замовні сюжети проти п’ятого президента Петра Порошенка, тепер отримала нову порцію слави. Дівчина буквально «підірвала» соцмережі своєю заявою про те, що свободу слова в Україні потрібно «приглушити».

Таку заяву колишня «акула пера» зробила, звичайно ж, не просто так, а тому що в ній прокинулися нотки поваги до президента Володимира Зеленського, якого, на думку Василевської-Смаглюк потрібно поважати і думати, що говориш на його адресу. При цьому сама Ольга, тримаючи в руці мікрофон з логотипом «1 + 1» ще якийсь рік-два назад не думала, що президент і повага – це тотожні речі.

Коментуючи заяву Василевської-Смаглюк, політтехнолог Тарас Березовець зазначив, найпрекрасніше, що заклик до введення цензури озвучує журналіст «1 + 1», того самого, ведуча якого Мосійчук недавно сказала, що війна проти президента – це війна проти країни. Причина обвального падіння рейтингу Зеленського знайдена. Це надлишок свободи слова в країні. Тепер все почули побажання від «слуг народу».

 

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Back to top button
Close
Close