Блоги

“Прошу вас – не будьте байдужими, не мовчіть!” В’ячеслав Соболєв звернувся до українців

На своїй сторінці в Facebook Депутат Київської обласної ради В’ячеслав Соболєв, сина якого вбuли під час замаху, звернувся до українців.

Так, вбuтий горем батько написав пост, в якому закликав усіх, хто щось знає про замовників даного злочину, повідомити в поліцію, або йому особисто. При цьому Соболєв зазначив, що йому з дружиною Інною дуже потрібна підтримка.

«Якщо ви володієте будь-якою інформацією про обставини вбивства мого сина або осіб, які можуть бути причетні до цього злочину, прошу вас – не будьте байдужими, не мовчіть, повідомляйте правоохоронцям, мені особисто або Інні! Важлива кожна деталь і кожен ваш дзвінок … », – написав депутат.

Нагадаємо, вчора, 4 грудня, в Шевченківському районному суді Києва під час спілкування з журналістами депутат Київської облради В’ячеслав Соболєв зі своєю дружиною Інною зробили заяву. Зокрема, батько загuблої дитини назвав прізвища тих, кого, на його думку, «треба посадити на детектор брехні». У свою чергу, дружина Соболєва розповіла, що відбувалося відразу після пострілу. «Я сподіваюся і впевнений, що поліцейські доведуть все до кінця. Я готовий надати список прізвищ тих, людей, яких, на мій погляд, треба посадити на детектор брехні », – сказала Соболєв, при цьому додавши, що« замовлення не виконано, значить, він не знято ».

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Back to top button
Close
Close