Росія

“Якби не був Крим наш, там зараз стояв би флот НАТО.” Російський репер Птаха зробив зухвалу заяву

Російський репер Давид Нурієв, відомий під псевдонімом Птаха, підтримав окупацію Криму і Донбасу, а також заявив про бажання захопити всю Україну.

Зухвалу заява Птаха зробив в інтерв’ю журналістці Діані Каді, відео оприлюднено на її YouTube-каналі.

Репер Птаха виявився затятим шанувальником “русского міра”, про що він відверто розповів в інтерв’ю. Він заявив, що йому недостатньо окупованих Криму і Донбасу. Він хоче, щоб Кремль захопив всю Україну і навіть колишні країни Радянського Союзу. “Я б всю територію Совка повернув”, – видав Нурієв. Думка жителів цих країн при цьому репера не хвилює. Підтримав він і анексію українського Криму. При цьому співак використовував улюблені шаблони пропагандистів РФ про “споконвічної російської землі” і страшилки про НАТО.

“Шматок землі приєднався до нашої країни. Мені від цього ні гаряче, ні холодно. Але я розумію: якби не був Крим наш, там зараз стояв би флот НАТО”, – видав Птаха. Він додав, що знає це не тільки з РосЗМІ, але і від російських військових, які брали участь в окупації.

“У мене багато друзів у цьому брали участь, в” зелених чоловічків “були”, – сказав репер. Подобається йому і те, у що Росія припинила український Донбас. “Це неминуче було, тому що там більшість російськомовних живуть”, – заявив Нурієв. Він похвалився, що одним з перших приїхав до окупованого Донецька з концертом, і там не «на вулицях лежали собаки, а людей не було практично”. Він запевняє, що спілкувався там з бабусями.

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Back to top button
Close
Close