Історія

Подивіться на ці фото. Їм 100 років а методи боротьби не змінилися

Подивіться на ці фото. Їм 100 років, зроблені під час пандемії “іспанського” грипу. Нам здається, що пандемія коронавірусу – це щось абсолютно незвичайне, насправді ж ми про пандемії просто забули. І що цікаво, як і сторіччя тому, головний засіб захисту – це маски та миття рук з милом. Ми в іншій науковій реальності, але проти вірусів боремося так само.

Як вони пережили, так і ми переживемо, і ціна не буде такою жахливою. Важливо, який урок ми з цього винесемо. Поки що всі країни роблять все кожна по-своєму і змагаються за необхідні обладнання та ресурси. Всі позитивні та ефективні приклади: Японія, Південна Корея, Німеччина, Швеція, Канада, Сінгапур, Нова Зеландія мають різні моделі, але у всіх сильні державні інституції. Це і є урок, який ми маємо засвоїти. А пандемії, як ви бачите на фото, повертаються, і надалі іхнє повернення лише пришвидшуватиметься.

 

за матеріалами Павла Клімкіна

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close