Історія

Відео. Урок для 8 класу, по темі: “Всесвітня історія. Московська держава. Іван IV Грозний. Смутний час. Чергова «обмовка» і помилка вчителя онлайн школи.

Чергова «обмовка» і помилка вчителя онлайн школи.
Урок для 8 класу, по темі: “Всесвітня історія. Московська держава. Іван IV Грозний. Смутний час. Правління династії Романових “вчителька допустила відразу кілька помилок. Ливонскую війну і Лівонський орден педагог назвала ліванськими, а Московську держава – Росією.
Здається, скоро президенту доведеться відправляти у відставку весь склад МОН.
Щоденні зашквари.
Наша освіта зараз знаходиться на такому ж рівні, як і наша медицина.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close