Суспільство

Батьки і діти шоковані поведінкою працівниці дитячо-юнацької спортивної школи в м.Луцьк та просять звернути увагу на кадрову політику закладу.

Лучани, що зустрілись в неділю біля Обласної дитячо-юнацької спортивної школи на вул. Шевченка стали свідками насилля над малолітньою дитиною, яке було здійснене працівницею цієї школи.

Троє дітей грались м’ячом біля дитячого спортивного закладу. Раптом з його центрального входу вискочила жінка, можливо вахтер, та накинулась на дітей. Схопивши хлопчину за комір, вона почала ним сильно крутити. Потім кинула його об бетонне мощення поряд з школою. Дитина, схопившись за голову, хвилин п’ять корчилась від болю на землі та дуже голосно кричала. Та це жодним чином не хвилювало «вахтершу». Вона схопила м’яча та спокійно сховалась в приміщенні. З вікон якого і спостерігала за стражданнями дитини.

Лучани, що стали свідками нападу, відразу викликали поліцію та швидку допомогу. Також повідомили батьків. Медики, що прибули на місце події, надали першу допомогу та забрали дитину з мамою до лікарні.

Патрульна поліція, що прибула на місце, нашвидкоруч опитала «вахтершу» та була більш зацікавлена виставити претензії батькам, лякаючи їх порушеннями правил т.зв. карантину. Замість звернути увагу на суть кричущого насилля над дитиною та антисоціальну цинічну поведінку працівниці ДИТЯЧОЇ школи, поліцейські всіляко намагались настрахати батька тим, що діти не мали права самі гратись під час «пандемії».

Зауважимо, що діти живуть поруч.

Як вдалось дізнатись згодом, від мами хлопчика, хлопчина після події знаходився в шоковому стані. Лікарі міської лікарні констатували зaбiйну гeматому лівої тім’яної ділянки та наказали батькам спостерігати за поведінкою дитини, щоб виявити можливий струс мозку. Мама була дуже збeнтeжeна, адже під очима дитини проявились пoсuніння. Після нападу, від стресу, дитина відключилась в сон.

При такому відношенні працівників Обласної дитячо-юнацької спортивної школи до дітей, яких вони повинні б були оберігати, вчити та виховувати, а не кaлічuтu, батькам варто бути уважними. Надіємось, що керівництво Управління освіти Луцької міської ради таки зверне увагу на цей кричущий факт та на кадрову політику в цьому закладі.

Будемо надіятись, що і луцька поліція теж побачить тут серйозну загрозу правам дітей та громадському спокою лучан, а не тільки відсутність масок в тих, хто активно реагує на насилля над неповнолітніми.

За матеріалами сайту VOLYN24

Радимо вам також подивитись відео.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close