Фінанси

Сім’я нового голови НБУ Кирила Шевченка заборгувала за комуналку 1,2 млн гривень. Подробиці

ОСББ «Фундуклеєвский», керуюча компанія однойменного житлового комплексу в центрі Києва, судиться за комуналку з повними тезками призначеного сьогодні глави НБУ на суму 1,2 млн грн, передає thepage.ua.

ОСББ доводиться вибивати заборгованості через суди у Юлії Миколаївни і її чоловіка Кирила Євгенович Шевченка, свідчать дані реєстру судових рішень.

Сайт «Фундуклеевского» містить прізвища, суми боргів, а також рішення судів щодо боржників. Наприклад, в 2019 році Шевченківський райсуд Києва зобов’язав мешканців розплатитися з ОСББ. Одне з останніх рішень на суму 1,2 млн грн. Пара також має борги за опалення на суму майже 33 тис. грн.

«Своїми діями вони залізли в кишені сусідів, тим самим поставивши себе поза колективом співвласників», — пише керівництво ОСББ, перераховуючи прізвища тих, хто забув оплатити комуналку. Серед них фігурує і сім’я Шевченків.

Шевченківський суд зобов’язав сім’ю Шевченка сплатити борг, а Київський апеляційний скасував це рішення. Зараз ОСББ дійшли до Верховного суду. У травні 2020 року відкрили касаційне провадження.

ЖК «Фундуклеевский» — це елітна новобудова на вул. Богдана Хмельницького, 58-А в центрі Києва. Він побудований в 2015 році та відомий скандалом про забудову архітектурної пам’ятники — Київського велотреку (1913 р.). На сайті ОСББ повідомляється, що у боржників К. Е. Шевченка і Ю. Н. площа квартири — 304,6 кв. м.

У декларації нового глави НБУ зазначено, що він з 2015 року з дружиною Юлією Миколаївною володіє квартирою розміром 304,60 «квадратів» у Києві.

Рекомендуємо до перегляду: Виступ Петра Порошенка на акції “Руки геть від мови”.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close