Росія

Дмитро Пєсков зробив цинічну заяву щодо припинення вогню на Донбасі

Прес-секретар президента Росії Володимира Путіна – Дмитро Пєсков заявив, що Російська Федерація не може бути гарантом припинення вогню на Донбасі.

Про пише ТАСС.

У Кремлі в черговий раз підкреслюють, що Росія нібито не є стороною конфлікту.

– На рівні нормандського формату (закріпити цю домовленістю, – прим.) – це одна справа, а будь-які гарантії з боку Росії, в даному випадку, не думаю, що про це можна говорити, тому що не Росія є учасником конфлікту на південному сході України, – сказав Дмитро Пєсков.

Нагадаємо, що в понеділок, 27 липня, бойовики на Донбасі порушили перемир’я, яке почало діяти з півночі 27 липня.

Рекомендуємо до перегляду: ГОНЧАРЕНКО В РАДЕ ОБРАТИЛСЯ НАПРЯМУЮ К ЗЕЛЕНСКОМУ.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close