Фінанси

Італійські медіа у шоці! Острів, від якого кілька годин на яхті до Монте-Карло та Ніцци придбав за 10 мільйонів євро придбав син українського олігарха Богуслаєва

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“На фото – острів Ґаллінара. Він розташований в Італійській Рив’єрі, в Ліґурії – навпроти містечка Альбенґа, де живе моя мама-заробітчанка. Від острову кілька годин на яхті до Монте-Карло та Ніцци. Саме серце Європи.

40 років ним володіли 9 заможних італійських сімей. На острові був дорогий ресторан та вілли цих сімей.

Останні роки в Італії економічна криза, яка з настанням епідемії коронавірусу суттєво посилилась.

Заможні італійські сім’ї вирішили продати острів, щоб рятувати свої бізнеси.

Його придбав не геній Ілон Маск, чи Марк Цукерберґ, не Білл Ґейтс, чи Джеф Безос. Не Джек Ма, чи навіть не італійський олігарх Берлусконі.

Його за 10 мільйонів євро придбав син українського олігарха Богуслаєва, який сам нічого геніального не створив, але купу років паразитував на державному (збитковому?) підприємстві Мотор Січ.

Ось тому ми так і живемо всі роки Незалежності… А італійські медіа, тим часом, в шоці…” – повідомив у своєму Фейсбук громадський активіст Олександр Аронець.

Рекомендуємо до перегляду: 

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close