Історія з життя

Блогер : Харків. Центр міста. Станція метро Університет. Як тільки приходив поїзд, я виходив швидко наверх і давав команду рахувати…

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

Тест. Сегодня с 08.00 до 08.30 провёл исследование. Харьков. Центр города. Станция метро Университет. 4 выхода из метро. Стали на всех 4х с помощниками. Как только приходил поезд , я выходил быстро наверх и давай команду считать. Итак. 3 поезда за 35 минут. 1-ый , вышло 270 человек на 4х выхода, в масках 11. 2ой, 292 чел, в масках 13. 3ий, 255 человек, в масках 12. Ок, кто то снял по дороге на выход. Шастаем дальше. Короновируса нет. Sapronov Yuri

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close