Історія з життя

ЩОЙНО❗️Народному депутату України п’ятому Президенту П.О. Порошенко.. Лист звернення

ЩОЙНО❗Народному депутату України
п’ятому Президенту П.О. Порошенко
Лист звернення
Петре Олексійовичу, ми стверджуємо, Ви не найкращій, але Ви єдиний, хто повернув нації мову, віру, та створив армію, та хто здатен об’єднавши націю захистити нашу країну від руїни, що насувається.
Шановний Петре Олексійовичу, ми Наглядова рада госпітальної системи МОЗ, кандидат філософських наук Ткаченко Леся, яка віддала на захист країни більше 2,5 мільйона грн., син якої став добровольцем та був у полоні, Олена Калтигіна з Макіївки, у якої забрали бізнес за незгоду співробітничати з владою ДНР, та яка була у полоні, полковник ЗСУ Роман Шевчук, який з колегами мужньо протистоїть команді ЗЕ у Міністерстві оборони, доброволець 11-го батальйону Валерій Жиглій, який під Дебальцево попав під обстріл «Градів» та став інвалідом, боєць 25-ої бригади, керівник організації ветеранів АТО, ООС з Дніпра Владислав Калачевський, звертаємося до Вас з вдячністю за Вашу незламну послідовну принципову позицію у відстоюванні інтересів держави Україна.
Звертаємося до Вас з проханням підтримати нашу концепцію проектів. Суть якої, повернення населення України до джерела самоідентичності з метою формування з їхнього числа народу України, як суб’єкту творення держави, відповідно української нації та відновлення у всій повноті держави Україна. Ми пропонуємо додати до тези – Віра, Армія, Мова, тезу Традиція, як традицію нашого народу споконвіку захищати континент від хозарсько-ординської навали, стверджуючи на континенті християнський світогляд, традицію тримати світ громадських відносин у контексті християнських категорій. Вогнем і мечем, казали наші предки, стверджуючи цінності Христа.
Наукова група розробки концепції проектів, громадські активісти всієї України, захисники, освітяни, патріоти держави Україна з Донеччини, Луганщини, Криму, волонтери, патріоти України із закордону звертаються до Вас, пане Президенте, з проханням розглянути наші проекти та взяття їх на озброєння у своїй справі ствердження держави Україна. Ми певні, в Україні не має повторитися Білоруський варіант.
Ми стверджуємо, сьогодні країні не потрібен президент, який буде загравати перед люмпенізованою частиною суспільства- населенням, населенням, яке не встигло стати народом України, та яке не здатне сприйняти категорії – Армія, Мова, Віра, Традиція. Населення не ставши народом України вже призвело до знищення Донеччини, Луганщини, та загибелі десятків тисяч українців. Сьогодні країні потрібен президент, який об’єднавши націю здатен збудувати потужну державу. Ми впевнені, що повернення до джерел історичної пам’яті, уможливить повернення до джерел ідентичності нашого народу, самоідентичності нації, та уможливить створення держави Україна, як суб’єкта політичних стосунків світу.
Ваша честь, шановний пане Президенте, Петре Олексійовичу, ми стверджуємо, Ви не найкращій, найкращім, як відомо може бути лише Бог, але Ви єдиний, хто може сьогодні об’єднати націю та довести її до перемоги. Ви, як ніхто, глибоко розумієтеся на концепції світоглядності нашої нації, Ваша харизма, характерність Вашого роду, внесок Вашої сім’ї у ствердження України, самі по собі є частиною самобутнього світогляду нашої нації усіх поколінь, які творили державу Україна. Ви, як ніхто, розумієте, що не вистачає державі! – інтелекту, в основі якого мудрість, мужність сотень поколінь українців, їх волі захищати християнський світогляд не лише на нашому континенті, але і по всьому світові. Ваш професіоналізм дипломата, президента повинен перерости у харизму воїна!
Пане Президенте, ми певні, що Бог нам дав таланти не лише, щоби ми, як нікчеми захищали самих себе, мову, вишиванку, але розпочали знищувати ворогів, як це стверджує Гімн України, Пане Президенте, Ви, підписавши Томос, як і український народ, лише виконали волю Божу повернувши престол церкви Христової до Києву, на його Богом визначене місце. За що Вам величезна шана.
Пане Президенте, ми певні, Вам до честі, щоби нація визнала свою велич! Вашу велич, як лідера нації – державотворця! Все буде Україна! – колись вирішив князь Ярослав Мудрий та втілив свій задум.
Пане Президенте, з Вашого дозволу, ми не просимо прийняти наші концепції як стратегії діяльності «ЄС», ми вимагаємо змінити концепцію «розмов з зеленими», як тактику боротьби за Україну. Країна втомилась! Армія голодна! В бригадах ЗСУ недокомплект! Міністерство оборони звільнює найкращих фахівців, офіцерів! Самим гаслом «Слава Україні!» танки Путіна не зупинити. Ми взагалі з рештою за рік можемо залишитись без Збройних Сил.
Петре Олексійовичу, – країна вміє робити рішучі кроки, ми це підтвердили в 2014 році, Ви, пане Президенте, як ніхто іншій, знаєте це напевне. Сьогодні офіцери ЗСУ, які об’єдналися з громадськими активістами мужньо стримують спроби команди ЗЕ зруйнувати структури МО ЗСУ, як складову системи обороноздатності держави, створеної Вами спільно з українським народом.

Петре Олексійовичу, пане Президенте, прийшов час не розказувати з трибун акцій, який в нас президент ЗЕ, вся країна вже переконалась, що президент Зеленський, це чергова серія серіалу про президента Голобородько, відзнятого у Москві. Країна вже втомилась дивиться цей серіал тепер уже в версії «президент Зеленський».
Просимо Вас, сприйняти категоричність нашої пропозиції, як заклик до дій по об’єднанню нації та недопущенню чергової руїни держави, та в черговий раз знищення ордою Москви мільйонів українців.
Вас, Петро Олексійович, та нас, Бог обрав в нелегкий час. Ми з Вами вигнали Януковича, зупинили російські танкові колони, лише вони перетнули кордон України, створили потужні збройні сили, прийняли закон про мову, не гоже за старою Січовою традицією зупинятися на пів дороги, та тим більше сперечатись с Богом про відповідальності нам дані Ним для нашого виконання, виконання яких або робить нам честь, або, – прокляття на віки! Потрібно вернути нації традицію, традицію перемагати ворогів Христа!
Пане Президенте, об’єднайте націю! Прийшов час поновити традицію Січі! – «Смерть ворогам!», та традицію Ярослава Мудрого – «Все буде Україна!».
Петре Олексійовичу, Ваш батько прагнув для Вас такої величі, прагнув для Вас відповідальності стати лідером нації. Пане Президенте, це знає країна, це знаєте Ви. Годі нам Зеленських! Беріть Булаву! Булава береться з боями! Нація в очікуванні Ваших рішень, нація очікує Ваших наказів!
З повагою:
кандидат філософських наук Ткаченко Леся Яківна
громадський діяч Калтигіна Олена Петрівна
полковник ЗСУ Шевчук Роман Володимирович
волонтер, доброволець Валерій Жиглій
боєць 25-ої бригади Владислав Калачевський
волонтер Ткаченко Віктор Андрійович
Елена Ярошенко

Людмила Прокопович

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close