Історія з життя

Блогер : Зє в одеському порту. Він не приховує, що російська йому ближча. Президент – приклад! Навіть такий, як Зє. На жаль, на нього теж рівняються…

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

Ознайомився з розповідями Зє в одеському порту. На цей раз із ним вже попрацювали. Напевне, на відміну від Житомира, обійшлося без “допінгу”, бо говорить спокійно і навіть більш-менш зв’язно. Хоча, якщо вслухатися, то плутанини та дурнуватості вистачає. Він, наприклад, стверджує, що не агітує за Філімонова… Краще б уже мовчав.
Але найбільша проблема оцих промов пов’язана з тим, що він робить на 100% свідомо – з принциповою і послідовною практикою мовної шизофренії! Спитали щось українською – відповідає українською; спитали російською – чувак аж розцвітає і миттєво на неї переходить. Він не приховує, що російська йому ближча.
Президент – приклад! Навіть такий, як Зє. На жаль, на нього теж рівняються… А для нього ключовий атрибут державності взагалі несуттєвий. Ну примусили вивчити ту мову – він вивчив. Просто необхідність – не більше.
А потім я чую: “Зєлєнскій – молодєц, уважаєт рускоязичних”… Та повага до оцих змосковлених людей з розмитою національною ідентичністю та непевними орієнтирами полягає якраз у тому, щоб пояснювати їм, що єдиний шлях до нормального – змістовного, заможного, безпечного – майбутнього у своїй державі – це українізація в усіх сенсах: мовному, культурному, світоглядному, політичному.
Але ні – Зє свідомо і наполегливо веде Україну в бік, протилежний від нормальності!

Serhii Bryhar

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close