Думка

Журналіст Дмитро Гордон: “Сказав Президенту Зеленському, що з ОРДЛО потрібно побудувати паркан і зайнятися економікою України”

Телеведучий і журналіст Дмитро Гордон назвав повною нісенітницею розповіді про те, що після передачі контролю над кордоном українській владі можна буде повністю роззброїти ті бандформування, які сьогодні займаються в ОРДЛО. Гордон впевнений, що ніхто нікого не зможе роззброїти, бо на окупованій частині сходу України все вже відфільтровано російськими спецслужбами, в Донецьку і Луганську за п’ять років так промиті мізки російською пропагандою, у військових училищах пройшли випуски офіцерів, які давали присягу народу так званим « ДНР »і« ЛНР », що ні про яке роззброєння і мови бути не може.

Дмитро Гордон підкреслює, більш того, в ОРДЛО діти провчилися майже 6 років, у них вже теж промиті мізки. Журналіст вважає, що президент Зеленський повинен звернутися до українців, які проживають в окупації і запропонувати переїхати на неокуповану частина України. Цим людям потрібно побудувати житло і дати роботу.

За словами журналіста, після того, як всі, які виявили бажання мешканці ОРДЛО переїдуть, потрібно побудувати паркан з окупованої частиною Донбасу і зайнятися розвитком решти України. якщо у нас справи будуть розвиватися добре, то жителі ОРДЛО прийдуть самі і ми їх приймемо.

Рекомендуємо до перегляду: Мені, добровольцю, ветерану, Герою України під час виступу в ВР слуги народу кричали «ганьба»

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close