Думка

Екснардеп: “Корона на голові Президента Зеленського з часом стане для нього ошийником”

Ігор Побер заявив, виступаючи в ефірі телеканалу «Прямий», що зараз на голові у Володимира Зеленського є світиться корона з діамантами. За словами колишнього народного депутата, поки ця корона знаходиться нагорі, проте поступово голова буде зменшуватися, тоді як корона – навпаки, рости. У підсумку вона почне сповзати вниз.

Спершу корона просто закриє вуха. Зрозуміло, що Зеленський в такому випадку ще зможе говорити, проте чути він вже нікого не буде. Далі корона сповзе ще нижче. Президент знову почне чути, але розмовляти він вже не зможе. В кінцевому підсумку корона сповзе на шию Зеленському, і перетворитися вже в нашийник.

Колишній нардеп вважає, що цим сповна скористаються люди з оточення президента. Вони почнуть водити Зеленського за собою, тягая його за нашийник. Потім нашийник почне вже врізатися президенту в шию, а в кінцевому підсумку оточення глави держави доведе його до ешафота. За словами політика, раннє ми це все вже спостерігали – точно такий же шлях свого часу пройшов і Віктор Янукович. У зв’язку з цим варто нагадати, що Зеленського вже не раз порівнювали з швидким президентом.

Рекомендуємо до перегляду: Відео. Президентське опитування про ціну на газ.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Back to top button
Close
Close