Волонтери

Волонтер: “3,14здець у Зеленського вже почався. Так, цей процес не швидкий. Але він вже запущений. Вже немає ні у кого з тих, хто прийшов до влади, ейфорії і одностайності”

Роман Доник зазначив на своїй сторінці в «Фейсбук» – він спочатку попереджав, що групи впливу на Володимира Зеленського обов’язково пересваряться і почнуть сіяти хаос. За словами волонтера, це було лише питанням часу, і зараз ми якраз спостерігаємо за початком даного процесу.

Зеленський для себе хоче оплесків, високих рейтингів, і входження в історію. Проблема в тому, що для України він не хоче нічого. Зараз президент готовий повірити будь-кому, хто запропонує рішення, що дозволяє підвищити рейтинг. Зараз такі рішення пропонує керівник Офісу президента Андрій Єрмак, однак, це тимчасове явище.

Тим часом в реальності люди Єрмака з перших хвилин призначення обвалюють рейтинги глави держави. Тому можна констатувати, що 3,14 здец для Зеленського вже почався. Так, цей процес протікає повільно. Однак головне в іншому – він уже запущений. У тих, хто прийшов до влади, вже немає колишніх одностайності і ейфорії. На зміну їм прийшли розгубленість і усвідомлення того, що все йде не так, як і говорили. Більш того – з часом це буде лише посилюватися.

Рекомендуємо до перегляду: “Це Ви винні!” Гoнчapeнкo пiд вигуки “Гaньбa!” жорстко “poзнic” Зeлeнcькoгo у Вepxoвнiй Рaдi.

Зaпpoшyємo нa кaнaл, дoпoмaгaйтe пoшиpювaти iнфopмaцiю i в Youtube. нa жaль, зapaз тaм бeзpoздiльнo вoлoдapює poc пpoпaгaндa.

Peдaкцiя пoдiляє дyмку aвтopа але нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Бyдь-який пepeдpyк мaтepiaлiв з caйтy мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл! Вaшi зayвaжeння, cкapги тa пpoпoзицiї, мoжeтe зaлишити чepeз нaшy кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Back to top button
Close
Close