Світ

Слідом за Саудівською Аравією, нанести удар по Росії на енергоринку збирається і Катар. Подробиці

Саад Шеріда аль-Каабі, як повідомляє видання «Апостроф», заявив про намір Катару істотно наростити обсяги видобутку скрапленого газу в найближчі кілька років. За словами виконавчого директора державної катарської компанії Qatar Petroleum, нарощування обсягів буде дуже великим.

Аль-Каабі підкреслив, що в ситуації, що склалася багато видобувних компаній змушені скорочувати виробництво через просілі ціни на «блакитне паливо». Однак до Катару це не відноситься, оскільки Qatar Petroleum з точки зору витрат на видобуток є найбільш ефективною компанією в світі. Вже до 2025 року обсяги виробництва скрапленого газу планується наростити до 110 мільйонів тонн (в 1,5 рази), а до 2027 року обсяги виробництва мають зрости до 126 мільйонів тонн.

Нарощування обсягів виробництва зрідженого газу Катаром стане серйозним ударом по Російській Федерації. Не варто забувати, що на європейському ринку ціни на «блакитне паливо» вже опустилися нижче рентабельності компанії Газпром. При цьому поступове збільшення виробництва як мінімум сповільнить зростання цін, а то і зовсім призведе до їх подальшого зниження.

Рекомендуємо до перегляду: День справжніх українських героїв — Морської Піхоти.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close