Світ

Індійський йог, який стверджував, що живе без води та їжі ,пoмep у віці 90 років.

Прахлад Джані стверджував, що з дитинства був осінений божественними силами.

В індійському штаті Гуджарат в 90-річному віці пoмep йог Прахлад Джані, який стверджував, що відкрив еліксир життя. Йог відомий тим, що не менше 76 років без перерви не їв і не пив воду. А пoмep просвітлений від старості, передає Jakarta Post.

Прахлад Джані помер 26 травня в рідному селі Чарада, куди його привезли на його власне прохання кілька днів тому. “Він пoмep рано вранці у вівторок, у своїй резиденції, від старості. Він був доставлений в лікарню після півночі, але лікарі там оголосили його мepтвuм. Його тiло відправили в храм, де воно буде спочивати два дні, відкрите для паломників, а потім Прахлада Джані крeмують “, – розповів Шіталь Чаудхари, сусід Джані.

Прахлад Джані стверджував, що не вживає їжу і воду з дитинства (за його ж словами, або з восьми, або з 14 років). За його словами, в цьому віці він був благословенний богинею Матаджи, яка подарувала йому надприродні сили.

“Я отримую еліксир життя через щілину в моєму піднебінні, і це дозволяє мені жити без їжі і пиття”, – розповідав йог.

Його ніколи не досліджували вчені, якщо не брати до уваги випадок в 2010 році, коли команда військових лікарів провела з йогом 15-денний експеримент. Лікарі сканували його органи, мозок, а також оцінювали роботу серця і легенів. Медики заявили, що тіло йога залишається здоровим без води і їжі, і більш того – за їхніми запевненнями Прахлад ніколи не справляв природні потреби.

“Цей феномен залишився для нас загадкою. Ми не знаємо, як він виживає”, – зізнався тоді глава дослідницької групи Судхир Шах.

За матеріалами VESTI

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close