Думка

Блогер про Сергія Притулу: “Мало артистів на Банковій і в Раді? У кого голоси відбирати будемо і за якою ціною?”

Відомий український блогер Олег Шарп прокоментував заяву шоумена, волонтера, телеведучого Сергія Притули, який буде балотуватися на міського голову Києва.

“Притула идет в мэры Киева от “Голоса”.
 Что ж вы, неуёмные, так свою карму ломать не боитесь? Не наелись ещё? Мало артистов на Банковой и в Раде? У кого голоса отбирать будем и по какой цене? Или просто ради того, чтобы подать голос по команде “Голос!” из недр того, что когда-то было партией “Голос”? Эпоха шоуменов и 73% их почитателей. Переживём и это…” – пише блогер.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” . 

 

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close