Світ

Відео. Сильний вчинок! Білорус, який служив у Внутрішніх військах, публічно викинув свою військову форму у сміттєвий бак.

Білорус, який служив у Внутрішніх військах, публічно викинув свою військову форму в сміттєвий бак. Відповідне відео було опублікувало в Instagram.

«Я давав присягу своєму народу. І дивлячись на те, що відбувається в Мінську своїми очима, я просто не можу пишатися тим, де я служив, і не можу носити цю форму і зберігати її у себе вдома », – сказав білорус.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close