Політика

Прем’єр-міністр Італії в ході зустрічі з Зеленським приємно вразив своєю заявою.

В ході зустрічі президента України Володимира Зеленського і прем’єр-міністра Італії Джузеппе Конте, обговорювалося безліч питань двосторонньої і багатосторонньої порядку денного. Серед іншого було відзначено активізація співпраці в інвестиційній сфері. Зокрема, як пише replyua.net, лідери говорили про важливість продовження санкцій політики щодо Росії. Прем’єр-міністр Італії зазначив, що санкції не можуть бути зняті до того моменту, поки не буде відновлена ​​територіальна цілісність і суверенітет України.

Крім того сторони  під час зустрічі торкнулися також питання засудженого в Італії громадянина України Віталія Марківа. Президент України зазначив, що очікує всебічного і об’єктивного розгляду цієї справи, і запропонував створити спільну слідчу групу для з’ясування обставин смерті італійського журналіста Андреа Роккеллі. Крім іншого, президент України і прем’єр-міністр Італії говорили про важливість продовження санкцій політики щодо Росії. Прем’єр-міністр Італії зазначив, що санкції не можуть бути зняті, поки не відновлена ​​територіальну цілісність і суверенітет України.

За матеріалами

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close