Події у світі

Відео. Представники України в ООН зірвали у Женеві виступ депутата Держдуми РФ від анексованого Криму Руслана Бальбека

Під час форуму ООН із питань меншин, який відбувається в Женеві, представники української делегації 28 листопада зірвали виступ депутата Держдуми РФ від анексованого Криму Руслана Бальбека, якого було включено до складу російської делегації. Про це в коментарі “Укрінформу” повідомив колишній постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін.

“Наприкінці засідання за процедурою дають слово дипломатам делегацій, які бажають висловитися. І тут замість російського дипломата почав виступати “депутат Держдуми” Руслан Бальбек, який вихлюпнув потік російської пропаганди. Український дипломат за процедурою почав заперечувати проти виступу Бальбека, наголошуючи, що це фейковий делегат, він порушує резолюції Генеральної Асамблеї ООН і взагалі не має права представляти Росію. А я, у рамках загальноприйнятих парламентських процедур, не порушуючи правил, почав голосно стукати по столу, псуючи виступ колаборанта “на картинку” і заглушуючи його слова”, – сказав Бабін.

На його думку, росіяни цілий день готували провокацію з Бальбеком і не відходили ні на хвилину: “Навіть у туалет, напевно, разом ходили, опікали його, щоб ніхто раптом не образив”.

Бабін припустив, що експертка ООН, яка головувала на засіданні, могла “підігравати росіянам”.

“Наприклад, коли я привернув увагу залу до фейковості російської делегації та присутності в її кріслах “громадських діячів”, головуюча не утрималася й порадила мені “не розпалювати ситуації”. Також вона проігнорувала спроби наших дипломатів апелювати до “кримських” резолюцій Генасамблеї ООН та до регламенту. Ба більше, головуюча сказала, що “нічого не знає ні про які ноти” щодо фейковості делегації РФ на форумі, які направляло постпредство України в Женеві та про які спробував нагадати український дипломат”, – підкреслив експостпред.

Він розповів, що під час форуму російська сторона зробила в бік України “низку випадів”.

“Очевидно, що росіяни не жаліють ні коштів, ні ресурсів на такі речі. І вони будуть це робити й надалі. Нам треба думати, як цьому протидіяти. Самих дипломатів замало на таких заходах, потрібно забезпечувати присутність експертів та представників громадянського суспільства для припинення численних провокацій, бо росіяни дуже нахабні та зловживають правилами, підкуповують та залякують чиновників”, – додав Бабін.

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Back to top button
Close
Close