Думка

Гройсман про податковий “сюрприз” дрібним фермерам у 6000 грн за пай: “Виглядає як диверсія. Там, де держава повинна підтримувати, все може статись навпаки.”

Колишній Прем’єр – міністр України Володимир Гройсман прокоментував у своєму блозі на Фейсбук податковий “сюрприз”, який дрібним фермерам готують нардепи.

“Ідея оподаткування невеликих ділянок землі може фактично знищити українське сільське господарство і виглядає як диверсія. Там, де держава повинна підтримувати, все може статись навпаки.

Автори цього недолугого законопроєкту можуть фактично знищити середній сільськогосподарський клас ще до його народження, а дрібний фермер може просто зникнути.

Законопроєкт про оподаткування земельних паїв – це ще одне доповнення до антифермерського закону про землю, проти якого я виступав. Щоб позбавити українців землі треба не просто «відкрити ринок», треба ще зробити так, щоб у людей не залишилось іншої можливості, окрім як піти на цей ринок і продати її.

Замість того, аби розробляти нові програми підтримки українського фермерства, автори законопроєкту фактично позбавляють тих же фермерів можливості працювати на своїй землі. Цей податок просто змусить селян продавати свою ділянку великим латифундистам. І я не здивуюсь, коли потім українську землю приберуть до рук іноземні власники.

Я категорично проти цього. І #УрядГройсмана завжди був на боці саме фермерів, максимально їх підтримуючи.

Я багато спілкуюсь з селянами. І я знаю, як їм важко, особливо зараз. То невже замість руки допомоги держава має їм простягнути руку, яка забере в них останнє?

Наполягаю: цей законопроєкт не повинен бути проголосований. Сподіваюсь, депутатам стане на це здорового глузду.” – пише Гройсман.

Рекомендуємо до перегляду: Турчинов відповів Путіну

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close