CIVID-19

Карантин в Україні хочуть знову продовжити: названо нову дату

Карантин в Україні можуть продовжити після 31 липня

Карантин в Україні знову хочуть продовжити. У МОЗ назвали ймовірну дату, розповіли, чи контрольована ситуація з коронавірусом в країні, а також, що в першу чергу закриють в разі посилення заходів.

Так, джерело в Міністерстві охорони здоров’я повідомило, що карантин можуть продовжити після 31 липня ще на два тижні, тобто до 14 серпня, пише «Сегодня».

«Ще немає проекту постанови, над ним поки йде робота. Але дискусія йде про те, що доцільно встановити карантин на 2 тижні, тому як у COVID-19 такий термін інкубаційного періоду », – повідомили в Міністерстві охорони здоров’я.

Нині у відомстві обговорюється також, в якому вигляді продовжувати карантин. Йдеться про заходи, які залишать, і про ті, що будуть скасовані. Найімовірніше залишаться вимоги до дотримання соціальної дистанції в громадських місцях, а також заходи, що стосуються транспорту, в тому числі і його обробка.

Якщо ж ситуація в будь-якому регіоні погіршиться, буде, перш за все, зупинено роботу спортзалів, стадіонів.

Складним залишається і питання щодо початку нового навчального року в школах з 1 вересня.

«Ми зі свого боку підготуємо інструкції для відкриття стандартного навчання. Але опрацьовуються абсолютно всі варіанти, в тому числі і варіанти дистанційного навчання. Ми розуміємо, що воно не зможе замінити очне навчання, тому потрібно навчити школи забезпечувати епідеміологічну безпеку », – уточнили у відомстві.

Нагадаємо, що в Україні діє адаптивний карантин через коронавірус. Він передбачає, що кожен регіон може послаблювати заходи в залежності від ситуації на місці. Так, в Одесі нещодавно посилили карантин, а ось Львівська область навпаки його послабила.

Рекомендуємо до перегляду: Чернівецькі поліцейські скрутили і закували в наручники діда

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close