Політика

Борис Філатов: “Кодло! Прямо зараз в Кабміні хочуть видалити ці документи з електронної бази, хоча є всі вхідні номери та ін.”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Про кодло – 2.

Я же говорил вам вчера, про АБСОЛЮТНУЮ лживость и АБСОЛЮТНУЮ аморальность, пришедших нынче к власти?

Говорил же, правда?

Вчера министр инфраструктуры запилил, как у «зелёных» водится, видосик у себя в ФБ, где обвинил меня в том, что я пиарюсь перед выборами и с аэропортом в Днепре все будет хорошо.

К его вою присоединились всякие бужанские, олейники и прочая зелёная плесень.

Ну что, дети, высказались? А теперь ловите.

Документы за подписью Криклия, где он лично просит снять деньги со строительства аэропорта в Днепре и перенаправить их….на зарплаты себе и своим подчинённым.

Кодло.

P.S. Прямо сейчас в Кабмине хотят удалить эти документы из электронной базы, хотя есть все входящие номера и пр.

Журналисты, растягивайте тему.

Не дадим кодлу ни одного шанса.” – пише міський голова Дніпра Борис Філатов у своєму Фейсбук.

Рекомендуємо до перегляду: Дубінський на праймеріз

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close