Політика

“Якщо пообіцяв – то іди!” Українці забрали 25 000 підписів під петицією за відставку Зеленського

Опублікована на сайті президента України петиція із закликом до Володимира Зеленського подати у відставку набрала 25 тисяч підписів.

Петиція, автором якої є Віктор Уколов, була зареєстрована на сайті глави держави 8 липня, необхідну кількість підписів зібрали за 10 днів.

“18 квітня 2019 року в програмі “Право на владу” Володимир Зеленський пообіцяв подати у відставку, якщо порушить закон. Цим він обнадіяв і здобув підтримку 73% виборців у другому турі, який пройшов через чотири дні після тієї заяви. 7 липня 2020 року президент Володимир Зеленський зізнався, що не задекларував 5,1 млн грн доходів від погашення ОВДП і цим порушив закон “Про запобігання корупції”, – йдеться у тексті петиції.

У зв’язку з цим українці звернулися до президента із закликом дотримувати слова і подати у відставку.

“Або визнати, що за 4 дні до другого туру 18 квітня 2020 року він збрехав своїм виборцям. Володимир Олександрович неодноразово наголошував, що відрізняється від старих політиків. Ми хочемо побачити підтвердження цим гучним заявам. Якщо пообіцяв – то іди!” – резюмував автор петиції.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський потрапив у ще один скандал, коли під час карантину з цілою делегацією пив каву в кафе і без маски. Чи стягувати з президента штраф за каву в Хмельницькому вирішуватиме Верховний суд України. Хмельницький суддя почав розглядати цю справу, але, з огляду на недоторканність глави держави, зажадав тлумачень від вищої інстанції.

22 червня Зеленський

Зеленський обіцяє заплатити штраф за порушення карантину незалежно від рішення суду
пообіцяв сплатити суму, рівнозначну сумі штрафу за порушення карантину, безвідносно до рішення, яке ухвалить суд.

Рекомендуємо до перегляду: Дубінський на праймеріз

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close