Політика

На прийом у Президента Зеленського орендували рояль. Подробиці

Державне управління справами для офіційного прийому за участю президента України Володимира Зеленського взяло рояль напрокат за 30 тисяч гривень. Про це свідчать дані системи державних закупівель Prozorro.

7 серпня в системі опублікували акт, який ДУС підписав з фізичною особою-підприємцем Віктором Мацко про прокат за 30 тисяч гривень рояля Steinway & Sons для організації 21 липня в Маріїнському палаці культурної програми під час державного візиту в Україну президента Швейцарії Симонетти Соммаруга.

Раніше повідомлялося, що Соммаруга 20-23 липня прибуде в Україну з офіційним візитом і разом з президентом України відправиться на Донбас. Робочу поїздку здійснять для ознайомлення з політикою безпеки і соціально-економічною ситуацією в регіоні, а також станом реалізації проектів швейцарської гуманітарної допомоги.

На Донбасі Зеленський і Соммаруга повинні були зустрітися з представниками місій СММ ОБСЄ, Міжнародного комітету Червоного хреста, системи ООН в Україні та керівництвом Донецької обласної державної адміністрації. Крім того, буде вивчена гуманітарна ситуація в області.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про Татарова

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close