Політика

Борислав Береза: “Цьому потрібно покласти край! Так, я прийняв остаточне рішення і йду у мери Києва, а моя команда ЕкоПартії – до Київради.”

Колишній народний депутат Борислав Береза балотуватиметься у мери Києва під час місцевих виборів в Україні. 

Про це він 12 серпня повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Так, я ухвалив остаточне рішення і йду у мери Києва, а моя команда “ЕкоПартії” – до Київради. Я втомився ставити собі одні й ті самі питання: Чому моє улюблене місто не виглядає, як Будапешт, Брюгге, Страсбург й тим паче Відень? Чому в цих містах гарні дороги, чітко налагоджена інфраструктура, збережені історичні пам’ятки і потоки туристів? А в нас, натомість, лише незаконна та хаотична забудова, знищення зелених зон, засмічення й загазованість, погані дороги й величезні затори? Все просто: риба гниє з голови. Києвом десятиріччями керували випадкові люди, які не мали ані конкретної стратегії, ані власного бачення щодо майбутнього нашої столиці”, – пояснив своє рішення Береза.

Він також додав, що вестиме до Київради і свою партію екологічної ідеології. “Я ухвалив рішення йти у мери Києва й вести команду своєї “ЕкоПартії” у Київраду. В наших рядах – професіонали, здатні розробити повноцінну екологічну програму розвитку столиці, й рішучі політики спроможні втілити її у життя. Разом ми очистимо місто від сміття, а владу від корупції!”, – написав кандидат у мери столиці. 

Нагадаємо, 11 серпня про намір боротися за мерське крісло столиці заявив Сергій Притула, який балотуватиметься від партії “Голос”.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close