Політика

“Тому що. Я так вважаю!” Верещук відреагувала на балотування в мери Києва Сергія Притули

Народний депутат від «Слуги народу» Ірина Верещук, яка виграла внутрішньофракційні праймеріз на вибори мера Києва, вважає нинішнього мера столиці Віталія Кличка своїм єдиним суперником. Як передає кореспондент УНІАН, про це вона сказала у коментарі журналістам.

На питання, наскільки сильним опонентом вона вважає телеведучого Сергія Притулу, Верещук відповіла: «Мій єдиний суперник – Кличко Віталій». На прохання, пояснити свою думку, вона лише відповіла: «Тому що. Я так вважаю. Ви ж мене запитали». Верещук також знову закликала Кличка прийти на дебати. Телеведучий і волонтер Сергій Притула заявив про намір балотуватися в мери Києва від партії «Голос» 11 серпня. Кандидата, зокрема, цікавлять питання екології, доцільного розподілу бюджету столиці та транспорту.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close