Думка

“Вам всі заздрять, не повторюйте помилок України!” Українська співачка у Мінську виступила на підтримку Лукашенка

Заслужена артистка України Вікторія Кохана засвітилася на мітингу в підтримку Олександра Лукашенка, який 16 серпня пройшов в Мінську.

Співачка Вікторія Кохана? виступаючи на мітингу в підтримку Олександра Лукашенка? розповіла, що майдани Україні нічого доброго не принесли, і закликала білорусів не повторювати помилок України.

Коханая розповіла білорусам, що вони мають сьогодні найбільший скарб – спокій і мир. “І поки ви це маєте, ви найбагатші люди в світі. Ви і так все добре знаєте, що в 2004-му у нас була перша революція. У 2013-му у нас була друга революція”, – заявила вона.

Співачка додала, що після революцій Україну чекали суцільно негативні наслідки. Люди були розділені на сорти. Україна втратила через Майдан територію і мир.

“На жаль, перша революція розділила людей на сорти. Перший, другий, третій і далі. Хто був там – той знає. Друга закінчилася тим, що ми втратили територію. На жаль, ми втратили також мир. Ми дуже хочемо миру. Розумієте? І я вас прошу, не повторюйте наших помилок. Не робіть. Просто зберігайте один одного. я багато подорожую, тому що я музикант. Я багато їжджу по гастролях, багато бачу музикантів. Вам всі заздрять “, – заявила артистка.

Відзначимо, що співачка – киянка, вона народилася в Києві в 1984 році. Кохана – автор багатьох хітів для зірок українського і російського шоу-бізнесу. Зокрема, вона писала пісні забороненій в Україні співачці Корольовій, є автором хітів Повалій, Баскова, “На-На” і ін.

Рекомендуємо до перегляду: Учасники мітингу на підтримку Лукашенка скандують «За Батьку»

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close